(tý)Den Ph.D. studentů matematické sekce 2017

Kdy: 15/06/2017 09:30 - 15/06/2017 16:30
Kde: Karlín, přízemí

WDS-M bylo dříve složeno pouze z přednášek doktorandů, letos pořádáme v rámci WDS-M i výstavu posterů na chodbě již zmíněného přízemí. Proč? Zdá se nám, že jeden z důležitých cílů WDS je nejen během 20 minut něco promítnout a tím mimochodem i "splnit jakousi povinnost", ale měl by také sloužit studentům magisterského studia, aby se podívali, co vše je možno v rámci doktorátu na matematické sekci dělat. A určitě se o dané problematice lépe pobavíte u posteru s jeho autorem než v "anonymním" prostředí posluchárny po povzbuzující výzvě "možná máme čas na jeden krátký dotaz".

Proto:

Milí PhD studenti, přijďte svým magisterským kolegům ukázat, co děláte, třeba jim pomůžete v rozhodování.

Milí Mgr (ale i klidně i mladší) studenti, přijďte se podívat, co vaši kolegové v doktorském studiu dělají, třeba vás něco z toho zaujme.

Milí pedagogové, třeba i vás bude zajímat, co naši studenti dělají.

Občerstvení bude zajištěno.

Více informací na stránkách proděkana pro matematickou sekci. Program dne zde

POSTER